Már egy hónap eltelt munkanélküliséggel. Hihetetlen, hogy milyen gyorsan elrepült, bár szerintem ez volt az a hónap az évben, amelyikben a legkevesebb munkanap volt (februárban is 20 volt, most meg csak 18). Nem volt túl eredményes hónap, még mindig nincs munkám. Korábban azt hittem, amikor március…