munkásnapló

munkásnapló


Első hét

2017. június 03. - bulikpatrik

Június másodikán pénteken egy hete dolgozok.  Csütörtök este átmentem Dórához és levágta a hajam. Utána átmentünk a lejtőre, hogy megigyunk egy limonádét. Tele volt a hely, egy üres asztalt sikerült találnunk, ahova a Kakasunkkal le tudtunk ülni. A Kakas az egyetlen iható rozé azon a helyen,…

Tovább
süti beállítások módosítása