munkásnapló

munkásnapló


Harmadik nap - Szimpla Szerda

2017. április 05. - bulikpatrik

Az előző évadban játszották a Szegedi Nemzetiben. Ősbemutató a válásról. Akár a mi történetünk is lehetne, az életemé és az enyém. (Kedd este, próba közben hívtak az interjú miatt, csütörtökön lesz a második kör.) Szerda, kelés 8-kor, csak ilyen ébresztő volt a telefonomban ezért, fél tízre…

Tovább
süti beállítások módosítása