munkásnapló

munkásnapló


Péntek a Napfényben

2017. június 10. - bulikpatrik

Pénteken volt a tizenötödik munkanapom. Délután már éppen kezdtem volna visszafele számolni az időt, amikor összehívtak egy megbeszélést.  Biciklivel mentem dolgozni, amint le tettem a tollat rohantam, mert voltam reggel olyan ügyes, hogy a félórával később kezdődő próbára nem vittem ruhát. El…

Tovább
süti beállítások módosítása