11-re mentem ma állásinterjúra. Előtte annyi időm volt, hogy a kocsiban megegyek egy fél pirítóst. Éljen a nap első étkezése. Az interjú jól ment, szimpatikus emberek, én is szimpatikus vagyok nekik, úgy érzem. Az egyetlen probléma, az eddigi túlhajszolt, ingergazadag életem. Vajon mi történik…